POMAGAMY NASZYM KLIENTOM OBNIŻAĆ KOSZTY RACHUNKÓW ZA PRĄD I GAZ. SPRAWDŹ NAS!


Nasza firma działa na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu gospodarki energią i ciepłem w przedsiębiorstwach i jednostkach publicznych. Spotykając się z naszym Klientem najważniejszym dla nas jest poznanie potrzeb, profilu i planu rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki takim informacjom jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni plan zarządzania energią i ciepłem. Nasi Klienci mogą obniżyć swoje koszty od kilku do nawet kilkudziesięciu procent rachunku za prąd, gaz i ogrzewanie. Posiadamy własny dział analiz sieci oraz własne Biuro Obsługi dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług i profesjonalną opiekę sprzedażową i posprzedażową.

SPRAWDŹ NAS - SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Czym się zajmujemy?

• Zapewniamy pełne wsparcie z zakresu podłączenia nowych budynków do sieci energetycznej, rozdziałów instalacji czy zmiany mocy.
• Dobieramy najlepszą taryfę energii elektrycznej i gazu poprzez jej optymalizację.
• Reprezentujemy Klienta przed sprzedawcą energii elektrycznej i gazu.
• Analizujemy opłacalność planowanych instalacji fotowoltaicznych.
• Zajmujemy się optymalizacją oświetlenia, wymianą instalacji na LED.
• Przeprowadzamy analizy sieci energetycznej
• Budujemy stacje transformatorowe

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy z zamiłowania pracują w branży paliw i odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy świadomi potrzeby ograniczenia zużycia energii cieplnej i elektrycznej w Polsce, co robimy poprzez optymalizację zużycia u naszych Klientów. Pozwala to na osiągnięcie celu w postaci obniżenia rachunków naszych Klientów jak i również małymi krokami poprawę sytuacji ekologicznej w Polsce.

W naszym zespole mamy szereg specjalistów którzy mogą pochwalić się licznymi certyfikatami, kursami i szkoleniami, np. kursami audytorów energetycznych, certyfikatami instalatorów, monterów instalacji odnawialnych źródeł energii.

Wszystko to pozwala nam codziennie pomagać naszym Klientom, którzy otrzymują kompleksowe rozwiązanie które w większości przypadków pozwala zaoszczędzić na rachunkach, na wakacje lub inwestycję. Nasi Klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu, ponieważ dzięki nam zyskują czas którego nie muszą poświęcać na kontakt z dostawcami, na szukaniu rozwiązań i ich wdrażaniu. Dodatkowo gwarantujemy bezpieczeństwo w postaci profesjonalnej i kompleksowej obsługi posprzedażowej 24h na dobę, dzięki czemu każdy nasz kontrahent może spać spokojnie.

 

KONTAKT